расписание
друзья
+380 50 488-48-78
контакты
Що таке "казкотерапія"
, 11.03.2013
поделиться:

Під час занять, в атмосфері поваги та підтримки, дитина легше соціалізується, покращується її настрій та поведінка; в ігровій формі легко засвоюються загальнолюдські цінності, які формують внутрішній стержень дитини, сприяють її душевному здоров’ю. Пізнаючи різні стилі світовідчуття казкових героїв та їхні емоції, дитина вчиться саморефлексії, емпатії, кращого розуміння себе та ближнього. Співпереживаючи героям з подібними труднощами та характером, дитина вчиться у них ефективних моделей поведінки (які пропонує казковий сюжет). Оскільки батьківські нотації часто не мають бажаного впливу, батькам у пригоді можуть стати історії та казки про «подібних» дітей з «подібними» ситуаціями.

 
Казкотерапія – це найбільш м’який спосіб психокорекції та діагностики відхилень у поведінці дитини; казкотерапія – це своєрідне щеплення від можливих майбутніх проблем із соціалізацією, розвитком, поведінкою; казкотерапія також сприяє активному творчому* розвитку в атмосфері дружби та підтримки.
 
*творчість ‒ це не щось, притаманне лише художникам та поетам, це базова характеристика особистості, це гнучкість мислення та здатність продукувати нові ідеї – одним словом, це те, що наразі потрібно кожній людині у будь-якій сфері життя (особисте, професійне та ін.).
 
Комментарии
Ваше имя
E-mail (адрес не будет опубликован)
Комментарий
Наш менеджер свяжется с вами в течении
одного рабочего дня